Spoorlaan (1 t/m 17)

Sloop-nieuwbouw

Bezig met laden...

De woningen aan de Spoorlaan 1 t/m 17 zijn oud. Uit onderzoeken blijkt dat de bouwkundige staat van de woningen onvoldoende is. Daarom gaan we deze vervangen door nieuwbouw. 

Nieuwbouw en planning

We bouwen op de plek van de te slopen woningen terug die passen bij de uitstraling van de wijk. Er zijn nog geen definitieve plannen. Als alles volgens plan verloopt, slopen we de bestaande woningen eind 2026 en start de bouw in 2027.

Sociaal plan

Met de Huurdersvereniging HAK is afgesproken dat de huidige bewoners van de woningen met een pakket aan maatregelen én met voorrang verhuizen naar een andere woning. Dat staat omschreven in het sociaal plan.

Tijdelijke verhuur

De woningen die leegkomen en nog bewoonbaar zijn verhuren we tijdelijk tot aan de sloop. De woningen die echt niet meer te verhuren zijn timmeren we dicht en maken we onbewoonbaar. De te volgen stappen op een rijtje zie je hieronder.

Planning 

Welke stappen zetten we 

  • Met de gemeente overeenstemming vinden over de nieuwbouwplannen.
  • Omgevingsvergunning aanvragen voor de nieuwbouwplannen.
  • Sloop van de bestaande woningen voorbereiden. Zo zijn er al tijdelijke kastjes opgehangen voor vleermuizen.
  • Start bouw

Documenten

Contact

Heb je vragen? Neem dan contact op met ontwikkelaar Erik Havermans via het contactformulier.

Contact