Ik wil koken op elektra in plaats van op gas

Eigen Haard werkt er in de komende jaren aan om alle woningen aardgasvrij te maken. Meer informatie hierover vind je op deze pagina. Als je dit eerder wilt, kan dat. Wij komen bij je langs en je betaalt eenmalig € 350 aan Eigen Haard. Bij de aanvraag stuur je een foto van de meterkast mee.

Aanvragen

Eigen Haard werkt er in de komende jaren aan om alle woningen aardgasvrij te maken. Meer informatie hierover vind je op deze pagina.

Als je dit eerder wilt, kan dat. Wij komen bij je langs en je betaalt eenmalig € 350 aan Eigen Haard. Bij de aanvraag stuur je een foto van de meterkast mee. Gebruik daarvoor het formulier Aanvraag overstappen koken op elektra.

Om te kunnen koken op elektra moet er een aanpassing worden gedaan in de meterkast en wordt er een stroompunt aangelegd in de keuken: een zogenaamde Perilex aansluiting. Het kan ook zijn dat de meterkast niet geschikt is, dan moet de hele groepenkast vervangen worden. Dit valt allemaal onder de eenmalige bijdrage van € 350.

Als de Liander-elektra-aansluiting in je woning verzwaard moet worden, dan betalen wij ook deze verzwaringskosten achteraf terug. Je geeft zelf de opdracht aan Liander en schiet de kosten voor. Je ontvangt deze kosten terug als je ons de factuur van Liander stuurt en een bewijs van afschrijving van je rekening.

De keramische of inductie kookplaat valt niet in deze bijdrage, deze schaf je zelf aan.

Hulp nodig?

Geen probleem, we helpen je graag op weg.