Jan Goldschmedingplantsoen

Amstelveen|1185EM

Bekijk faciliteiten in de buurt
  • VerhuurdJe kan je aanmelden voor de wachtlijst.
  • 4 garageboxen
    Wachtlijst 4 inschrijvingen
  • Huur € 170 /mnd excl. btw
  • Type Garagebox
  • Complexnaam Jan Goldschmedingplantsoen

 

De garageboxen aan de Jan Goldschmedingplantsoen bevinden zich in de buurt van Keizer Karelpark Zuid in Amstelveen. De oppervlakte van de garageboxen zijn ± 17 m2. Er bevindt zich in de garage geen elektra- en/of wateraansluiting.

De huurprijs van de garage bedraagt € 170,- exclusief btw (21%) per maand.

Totaal zijn er 4 garageboxen aan de Jan Goldschmedingplantsoen. Om in aanmerking te komen kunt u zich inschrijven op de wachtlijst.

Parkeervoorziening:

De garagebox is bestemd om te worden gebruikt voor het stallen van een personenauto, rijwielen, motorfietsen en voor opslag van huisraad voor particuliere doeleinden.

Bijzonderheden:

Wij hanteren een waarborgsom van € 100,-. De huur wordt aangegaan voor een periode van minimaal 6 maanden. De opzegtermijn is 1 maand.

 

Eigen Haard behoudt zicht het recht voor om zonder opgaaf van redenen een garagebox niet aan u te verhuren

Vergelijkbare parkeerplaatsen

Van der Hooplaan 1 G

Amstelveen
Garagebox

€ 170 /mnd

Dr. Plesmansingel - 54 serie

Amstelveen
Garagebox

€ 170 /mnd