Wijkbeheerders

Betondorp

Wijkbeheer betondorp 2

E-mail
c.loots@eigenhaard.nl

Telefoon
Charles Loots 06 29 21 64 34

Bos en Lommer

Wijkbeheerder Bos en Lommer Mirco Lietzau

E-mail
m.lietzau@eigenhaard.nl

Telefoon
Mirco Lietzau 06 53 23 02 62

Gaasperdam

Wijkbeheerders Gaasoerdam 2019

E-mail
h.nelom@eigenhaard.nl, r.hoeksma@eigenhaard.nl, e.dragtenstein@eigenhaard.nl

Telefoon
Hesdy Nelom 06 51 32 90 21
Robin Hoeksma 06 12 08 86 36
Edward Dragtenstein 06 10 95 02 56

Banne Buiksloot, Kadoelen, Landsmeer, Zaanstad en Oostzaan

HKoers

E-mail
h.koers@eigenhaard.nl

Telefoon
Herman Koers 06 83 15 52 48

Indische Buurt

wijkbeheerders indische buurt

E-mail
wijkbeheerindischebuurt
@eigenhaard.nl

Telefoon
Ijaba Aden 06 12 16 05 86
Fenjal Riedewald 06 83 15 45 04
Clarence Cruden 06 21 62 11 52

Oud Oost, Watergraafsmeer, IJburg en Oostelijk Havengebied

Channe 2020 website

E-mail
c.amsterdam@eigenhaard.nl

Telefoon
Channe Amsterdam 06 15 54 96 44

Uithoorn

Huismeester Lonneke van Lammeren

E-mail
l.van.lammeren@eigenhaard.nl

Telefoon
Lonneke van Lammeren 06 10 39 61 81

Volewijck, Elzenhagen, Overhoeks, Buiksloterham

sanna klein

E-mail
s.bakker@eigenhaard.nl

Telefoon
Sanna Bakker 06 21 83 66 87

Overtoomse Veld en Overtoomse Veld Noord

Wijkbeheerder Overtoomse Veld Huseyin Sahin

E-mail
h.sahin@eigenhaard.nl

Telefoon
Hüseyin Sahin 06 53 23 15 37

Slotervaart

Wijkbeheerder Vogelbuurt en IJplein Lydia

E-mail
l.wilhelm@eigenhaard.nl

Telefoon
Lydia Wilhelm 06 20 80 65 77

Meer en Vaart, Hoekenes, Wildeman- en Blomwijckerbuurt en Wegenersleeswijk

Wijkbeheerders SuHabuurt en Wildeman en Blomwijckerbuurt Lisa en Mirjam

E-mail
m.menebhi@eigenhaard.nl (Mirjam) l.salhuteru@eigenhaard.nl (Lisa)

Telefoon
Mirjam Menebhi 06 11 95 52 07
Lisa Salhuteru 06 46 23 25 79

Venserpolder, Haardstee en de Kleine K-buurt

Wijkbeheerders Venserpolder Thea van Hulst en Ulrich Wilson

E-mail
t.vanhulst
@eigenhaard.nl, u.wilson@eigenhaard.nl

Telefoon
Thea van Hulst 06 54 76 40 68
Ulrich Wilson 06 52 51 68 91

Vogelbuurt en IJplein

nanko horstmann, wijkbeheerder

E-mail
N.Horstmann
@eigenhaard.nl, e.kaveh@eigenhaard.nl

Telefoon
Nanko Horstmann 06 22 77 74 52
Ella Kaveh 06 12 52 79 69

Buikslotermeer, Nieuwendam, Waterlandpleinbuurt

Wijkbeheerder Volewijck en de Banne Claudia Boon

E-mail
c.boon@eigenhaard.nl

Telefoon
Claudia Boon 06 29 51 26 89

Aireystrook Slotermeer

Wijkbeheerder Aireystrook Slotermeer Sherita Lachmipersad

E-mail
S.Lachmipersad@eigenhaard.nl

Telefoon
Sherita Lachmipersad 06 15 94 60 63

Molenwijk en Tuindorp Oostzaan

Dorella van Stavel 2019

E-mail
d.van.stavel@eigenhaard.nl

Telefoon
Dorella van Stavel 06 13 24 86 57