Wijkbeheerders

Slotermeer

Wijkbeheerder Aireystrook Slotermeer Sherita Lachmipersad

E-mail
S.Lachmipersad@eigenhaard.nl

Telefoon
Sherita Lachmipersad - 06 15 94 60 63

Banne Buiksloot, Kadoelen, Landsmeer, Zaanstad en Oostzaan

HKoers

E-mail
H.Koers@eigenhaard.nl

Telefoon
Herman Koers - 06 83 15 52 48

Betondorp

Wijkbeheer betondorp 2

E-mail
C.Loots@eigenhaard.nl

Telefoon
Charles Loots - 06 29 21 64 34

Bos en Lommer

Wijkbeheerder Bos en Lommer Mirco Lietzau

E-mail
M.Lietzau@eigenhaard.nl

Telefoon
Mirco Lietzau - 06 53 23 02 62

Buikslotermeer, Nieuwendam, Waterlandpleinbuurt

Wijkbeheerder Volewijck en de Banne Claudia Boon

E-mail
C.Boon@eigenhaard.nl (Claudia)
S.el.Mazouji@eigenhaard.nl (Salima)

Telefoon
Claudia Boon - 06 29 51 26 89
Salima el Mazouji - 06 30 21 11 49

Holendrecht, Reigersbos en Driemond

Wijkbeheerders Gaasoerdam 2019

E-mail
H.Nelom@eigenhaard.nl (Hesdey)
R.Hoeksma@eigenhaard.nl (Robin)
E.Dragtenstein@eigenhaard.nl (Edward)

Telefoon
Hesdy Nelom - 06 51 32 90 21
Robin Hoeksma - 06 12 08 86 36
Edward Dragtenstein - 06 10 95 02 56

Indische Buurt

wijkbeheerders indische buurt

E-mail
wijkbeheerindischebuurt
@eigenhaard.nl

Telefoon
Ijaba Aden - 06 12 16 05 86
Fenjal Riedewald - 06 83 15 45 04
Clarence Cruden - 06 21 62 11 52

K-buurt en Gein

Dorrit 3

E-mail
D.Dellen@eigenhaard.nl

Telefoon
Dorrit Dellen - 06 22 41 87 06

Meer en Vaart, Hoekenes, Wildeman- en Blomwijckerbuurt en Wegenersleeswijk

Wijkbeheerders SuHabuurt en Wildeman en Blomwijckerbuurt Lisa en Mirjam

E-mail
M.Menebhi@eigenhaard.nl (Mirjam)
L.Salhuteru@eigenhaard.nl (Lisa)

Telefoon
Mirjam Menebhi - 06 11 95 52 07
Lisa Salhuteru - 06 46 23 25 79

Molenwijk en Tuindorp Oostzaan

Dorella van Stavel 2019

E-mail
D.van.Stavel@eigenhaard.nl

Telefoon
Dorella van Stavel - 06 13 24 86 57

Oud Oost, Watergraafsmeer, IJburg en Oostelijk Havengebied

Channe 2020 website

E-mail
C.Amsterdam@eigenhaard.nl

Telefoon
Channe Amsterdam - 06 15 54 96 44

Landlust, Robert Scottbuurt en Geuzenbuurt

E-mail
M.Lietzau@eigenhaard.nl

Telefoon
Mirco Lietzau - 06 53 23 02 62

Overtoomse Veld en Overtoomse Veld Noord

Wijkbeheerder Overtoomse Veld Huseyin Sahin

E-mail
H.Sahin@eigenhaard.nl

Telefoon
Hüseyin Sahin - 06 53 23 15 37

Geuzenveld Zuid en Wildemanbuurt

E-mail
L.Salhuteru@eigenhaard.nl

Telefoon
Lisa Salhuteru - 06 46 23 25 79

Slotervaart

Wijkbeheerder Vogelbuurt en IJplein Lydia

E-mail
L.Wilhelm@eigenhaard.nl

Telefoon
Lydia Wilhelm - 06 20 80 65 77

Uithoorn

Huismeester Lonneke van Lammeren

E-mail
L.van.Lammeren@eigenhaard.nl

Telefoon
Lonneke van Lammeren - 06 10 39 61 81

Venserpolder en Haardstee

Wijkbeheerders Venserpolder Thea van Hulst en Ulrich Wilson

E-mail
T.vanHulst@eigenhaard.nl (Thea)
U.Wilson@eigenhaard.nl (Ulrich)

Telefoon
Thea van Hulst - 06 54 76 40 68
Ulrich Wilson - 06 52 51 68 91

Vogelbuurt, IJplein en Hamerkwartier

nanko horstmann, wijkbeheerder

E-mail
N.Horstmann@eigenhaard.nl (Nanko)
K.Dinkgreve@eigenhaard.nl (Kiki)
M.Salim@eigenhaard.nl (Melissa)

Telefoon
Nanko Horstmann - 06 22 77 74 52
Kiki Dinkgreve - 06 30 93 19 27
Melissa Salim - 06 30 93 19 27

Volewijck, Elzenhagen, Overhoeks, Buiksloterham

sanna klein

E-mail
S.Bakker@eigenhaard.nl

Telefoon
Sanna Bakker - 06 21 83 66 87

Aalsmeer, Kudelstaart, Meerwijk, Legmeer en De Kwakel (Uithoorn)

E-mail
P.Somers@eigenhaard.nl

Telefoon
Peter Somers - 06 82 95 23 48