Parkeergarage - 'Lindepark - De Wilg'

Amstelveen|1185LD

Bekijk faciliteiten in de buurt
  • VerhuurdJe kan je aanmelden voor de wachtlijst.
  • 36 parkeerplaatsen
    Wachtlijst 9 inschrijvingen
  • Huur € 50 /mnd excl. btw
  • Type Parkeerplaats
  • Complexnaam Parkeergarage - 'Lindepark - De Wilg'

 

De parkeergarage aan de 'De Wilg' - Blok A bevindt zich in Amstelveen, gelegen nabij de Olmenlaan, Lindelaan en Lindepark. De huurprijs van de garage bedraagt € 50,- exclusief btw (21%) per maand.

Totaal zijn er 36 parkeerplaatsen aan de Lindepark. Om in aanmerking te komen kunt u zich inschrijven op de wachtlijst.

Parkeervoorzieningen:
De parkeerplaats is uitsluitend bestemd om te worden gebruikt voor het stallen van een personenauto, rijwielen en motorfietsen. Parkeren mag alleen op de toegewezen parkeerplek. 

Bijzonderheden:

Wij hanteren een waarborgsom van € 50,-. De huur wordt aangegaan voor een periode van minimaal 6 maanden. De opzegtermijn is 1 maand.

Eigen Haard behoudt zicht het recht voor om zonder opgaaf van redenen een parkeerplaats niet aan u te verhuren.

Vergelijkbare parkeerplaatsen

Van der Hooplaan 1 G

Amstelveen
Garagebox

€ 170 /mnd

Dr. Plesmansingel - 54 serie

Amstelveen
Garagebox

€ 170 /mnd