Parkeergarage - 'Hestiastraat Blok 6 - De Marathon'

Amsterdam Zuid|1076DK

Bekijk faciliteiten in de buurt
  • VerhuurdJe kan je aanmelden voor de wachtlijst.
  • 141 parkeerplaatsen
    Wachtlijst 21 inschrijvingen
  • Huur € 150 /mnd excl. btw
  • Type Parkeerplaats
  • Complexnaam Parkeergarage - 'Hestiastraat Blok 6 - De Marathon'

 

Parkeergarage Hestiastraat BLOK 6 (De Marathon)

De parkeergarage aan de Hestiastraat blok 6/ De Marathon bevindt zich in Amsterdam.  De huurprijs van de parkeerplaats bedraagt € 150,- exclusief btw (21%) per maand.

Totaal zijn er 141 parkeerplaatsen aan de Hestiastraat. Om in aanmerking te komen kunt u zich inschrijven op de wachtlijst.

Parkeervoorzieningen:

De parkeerplaats is uitsluitend bestemd om te worden gebruikt voor het stallen van een personenauto, rijwielen en motorfietsen. Parkeren mag alleen op de toegewezen parkeerplek. 

Bijzonderheden:

Wij hanteren een waarborgsom van € 50,-. De huur wordt aangegaan voor een periode van minimaal 6 maanden. De opzegtermijn is 1 maand.

Eigen Haard behoudt zicht het recht voor om zonder opgaaf van redenen een parkeerplaats niet aan u te verhuren.

Vergelijkbare parkeerplaatsen