Energiecoach in uw wijk

Energiecoach inschakelen? Hieronder vindt u een overzicht van de energiecoaches.

Amsterdam Centrum

Frederik Hendrikbuurt
Marlon Dekker, marlon_dekker@hotmail.com, (06) 12 12 06 27

Jordaan
Robert Bloem, tearic@hotmail.com

Amsterdam Noord

Waterlandpleinbuurt
Anita Werner, werner-sav.an.ah@live.nl, (06) 44 95 46 34

Volewijck en Vogelbuurt
Ingrid Willems, energiecoachoudnoord@gmail.com, (06) 28 03 94 24

Amsterdam Nieuw-West

Osdorp Blomwijckerbuurt
Hassan Abdelouarit, abdelouarit1964@hotmail.com, (020) 6 134 738
Jan Lighthart, j.lighthart@simpc.nl, (020) 6 191 034

Osdorp Zuidwestkwadrant + omgeving Sloterparkbad
Fatima Koumanti, fkoumanti@hotmail.com

Stadstuin Overtoom
Seydi Ahmet Ogretici, saogretici@hotmail.com, (06) 84 78 18 96
Maaike Belder, maaiketeen@hotmail.com, (06) 28 81 19 36
Lyana Haps, lyeen_h@hotmail.com, (06) 15 86 16 34
De heer Reijns, jr38@hetnet.nl, (020) 6177279

Amsterdam Oost  

Watergraafsmeer
Oddy Folgerts, oddy_f@hotmail.com, (06) 16 01 45 96

Dapperbuurt, Transvaalbuurt en Oosterparkbuurt
Hafid Eddaoudi, info@switchcollectief.nl, (06) 14 42 13 18

Amsterdam Zuid

Scheldebuurt
Koen IJff, koen.ijff@knoware.nl, (06) 28 82 38 56 

Amsterdam Zuidoost

Kloekhorststraat, Kelbergen, Kagelinkkade, Kemminkhorstweg, Kolfschotenstraat, Kuilsenhofweg
Jimmy Vreden, Jimmy@famvreden.nl
Edwin Suares, edwinsuares@upcmail.nl

Reigersbos
Alexandra Boekelaar, alexandraleonoraboekelaar@gmail.com, (06) 84 56 19 36

Amstelveen

Centraal-Wonen, Suze Groeneweglaan 9-79
Dagmar Varkevisser, dagmar.j@zonnet.nl
Hanny van Vugt en André Bel

Van Heuven Goedhartlaan
Moira Zerbst en Fred Kuiper, m.zerbst@online.nl

Hellingbaanflats, Dr. Plesmansingel
Audrey Veugd, bc.3avnhellingbaanflats@gmail.com

Bankras
Andre Rats, raad.advies@hetnet.nl, (020) 64 790 04

Keizer Karelpark
Jeannette Mens, jmens@ziggo.nl, (06) 54 97 38 61

Duivendrecht

Louis van Buuren, louisvanbuuren@hetnet.nl, (020) 699 65 23

Kudelstaart

Ted van Galen, t.v.galen.energiecoach@gmail.com, (06) 11 06 07 47
Hans Boersma, jhb.boersma@planet.nl, (06) 53 54 37 43

Ouderkerk aan de Amstel

Carla Out, c.out@kpnplanet.nl

Uithoorn

Thamerdal
Ronny Dumas, strat.ocaster@zonnet.nl, (06) 22 93 97 34

Chat met ons